Kabinetu plāksnes,izkārtnes un norādes

Izgatavojam izkārtnes, tabulas, norādes, informācijas stendus, bannerus ēku noformēšanai. Izmantojam dāžādas  tehnoloģijas un materiālus: metālu, koku, granite, plastikātu. Un tabulam un informācijas stendiem teksti un logotipi var būt izgatavoti 2,5D formatā. Veicam visu:no dizaina izstrādāšana līdz izgatavošanai un montāžai. 

Ar nemainīgu informāciju 

Tabulas tiek izgatavotas no plastikāta vai metāla uz kura tiek drukāts uzdotais attēls.Granīta izkartnes ir ar akmens plāksni ar uzdoto izmēru un izgrebtiem un nopulētas virsmas un pāsvarā paredzēti izvietošanai uz ēkas fasādes. Metāla izkartnes/tabulasi: kā metālu izmantojam anodētu alumīniju pārsvarā  ap 0,75 mm biezumā un metāla krāsa pēc Pasūtītāja izvēles: balta, bronza, sudraba un zelta - dažādās nokrāsās: matēts, glancēts, tumšs, gaišs utt. Pasūtītājam ir iespēja saņemt gatavu metāla plāksni līmēšanai, šajā  gadījumā otrajā pusē tiek uzlīmēts divpusējs skočs,kā arī sakabināts ar skavām, šajā gadījumā tiek izurbti caurumi metāla plāksnes stūros. Piedāvājam iespēju pie mums pasūtīt metāla plāksnes izvietošanu uz pamatā, tas ir plastikāta pamats vai  pamats  no dabīgā koka. Standarti plastikāta pamata ir ap 3 mm  biezumā, koka pamatne zem metāla tabulas parasti ir biezumā ap 10 mm; koka suga, faktūra un krāsa  tiek izvēlēta pēc pasūtījuma.Tādas izkārtnes  ( ar pamatu/ vai bez )  var izmantot gan telpu iekšienē (ofisos), gan arī ārpus telpam. Informācijas izmainīšanai uz tādām plāksnēm jāmaina visa plāksne uz jaunu. Pasūtījuma cena tiek noteikta individuāli, saskaņā ar konkrētiem nosācijumiem.    

              

Ar mainīgu informāciju

Izgatavojam arī dažādus variantus informācijas nesējiem ar mainīgu saturu - gan biroja plāksnītes, gan arī informācijas tablo, stendus. Šie informācijas nesēji tiek salikti no metāla detaļam un paredz iespēju mainīt informaciju tik bieži, cik tas ir nepieciešams. Visa informācija tiek pārklāta ar anti vandālisma aizsargplēvi. Pie mums ir pieejamas divu veidu konstrukcijas, no kurām tiek komplektētas tādas plāksnītes. Pirmā ir klasiskais variants, priekšdaļai ir nedaudz izliekta forma un otrā - modernāka versija ar plakanu 5 mm biezu pllāksnīti. Pirmā veida plāksnīšu konstruktīviem var but tikai fiksēta platuma izmēri: 57 mm, 80 mm, 150 mm utt.(šadu plāksnīšu garums praktiski nav ierobežots). Modernākas plāksnītes konstruktīviem  ( otrs veids ) nav izmēru ierobežojumu nedz pēc platuma, nedz pēc  garuma. Uz šo mūsdienīgo konstruktīvu pamata tiek izgatavoti stendi ar informācijas " logiem ", kur nepieciešama bieža informācijas nomainņa. Pasūtījuma  cena tiek noteikta atbilstosi konkrēta uzdevuma nosacījumiem. 

          

Mēs  ar  pakalpojumiem  „Latvijas Pasts” piegādājam  pasūtījumu  uz  jebkuru vietu  Latvijā, cena no 5 EUR. ir iespējama piegāde uz ārzemēm.